FC Bosna i Hercegovina München 1993 e.V.

🇧🇦[BIH] Profil: Elmedin Brka

Elmedin Brka, 02.08.2018

🇧🇦[BIH] Profil: Elmedin Brka

Elmedin Brka
Web / Social Media Manager
Nabavka opreme

 

Elmedin Brka je zadužen za vanjsko djelovanje našeg kluba. Veliki dio njegovih zadataka je administracija naše web-stranice i naših socijalni profila (na Facebook, Instagram, Twitter, Itd. ...). Rad sa elektronskom poštom, skupljanje i postavljanje sadržaja i analiza naših online prizora. Još jedan sastavni dio je također kreiranje različitih grafika, plakata, letaka, prezentacija i sve što se na bilo koji način može napraviti sa grafičkim programima. Od jula 2018. godine je zadužen za nabavku opreme. Brine se o ponudama, narudžbama i logistici opreme.

 

Pored tih funkcija u julu 2018. godine vratio se na teren da igra za 2. ekipu. Veliki je ljubitelj dobrog treninga. Od 2008. je član našeg kluba i definitvno ga nosi u srcu. Njemu je bitno da ljudi izvan kluba vide kako je lijepo u našem klubu, tako da bi i oni postali dio naše familije. 

 

U normalnom životu provodi vrijeme baveći se sa dizajnom, fudbalom i druženjima sa familijom i prijateljima. A najviše se voli družiti u restoranima iz raznoraznih svijetski kuhinja. Najnoviji hobby mu je slikanje. Rodjen je 1985 u Minhenu, ali korijeni su mu u Tešnju, mali gradić za koji je puno vezan. Zato nije čudo da mu je pored našeg kluba i FC Bayern Minhena, jedan od najdraži klubova i NK TOŠK Tešanj. 

Ali najveća ljubav mu je reprezentacija Bosne i Hercegovine od koje svaku utakmicu ponosno prati. 

 

 

Elmedin Brka (Onlinekommunikation)